Turystyka

W kategorii Turystyka znajdziecie kije nordic walking, śpiwory, karimaty i materace, namioty oraz odzież i obuwie turystyczne. 

Podkategorie

 • Kije nordic walking -...

  Kije do nordic walking

  Nordic walking to dyscyplina sportowa zyskująca coraz większą popularność, która wywodzi się z Finlandii i polega na intensywnym marszu z udziałem specjalnych kijków trzymanych w dłoni. Nordic walking cieszy się dużym zainteresowaniem nie bez powodu. To aktywność, na którą każdy, niezależnie od pogody, może się zdecydować. By zacząć trenować, wystarczy zaopatrzyć się w kije do nordic walking, zapoznać się z techniką chodzenia i wyznaczyć trasę. Ponadto dyscyplina ta posiada dobroczynny wpływ na pracę organizmu – sam marsz z kijkami do nordic walking aktywizuje około 90% układu mięśniowego, czyli aż 600 mięśni. Chcesz spróbować swoich sił? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kijków do nordic walking.

 • Namioty

  Azyl dla malucha – namiot plażowy dla dzieci

  Chcesz, by Twój maluszek, spędzając czas na zewnątrz, miał miejsce, w którym będzie składował zabawki? Dostępny w naszej ofercie namiot plażowy dla dzieci nada się do tego idealnie. Dzięki stabilnej i wytrzymałej konstrukcji sprawdzi się on świetnie na świeżym powietrzu. Namiot plażowy zapewni malcowi wiele godzin dobrej zabawy. Postawiony na plaży produkt sprawi dziecku ogromną radość. Namiot plażowy będzie również stanowić dla malucha bezpieczny azyl w upalne dni.

 • Karimaty, materace
 • śpiwory

  Śpiwory turystyczne – podstawa udanego wyjazdu pod namioty

  Udając się na kilkudniową wycieczkę, z pewnością przyda Ci się coś na chłodne wieczory. Śpiwory turystyczne z naszej oferty to znakomity wybór. Posiadają one bardzo dobre właściwości termiczne, które zapewniają ciepło w temperaturze nawet do -15℃. Dzięki śpiworom turystycznym ze sklepu TropSport Twój sen będzie komfortowy, a rano obudzisz się wypoczęty.

 • Odzież/obuwie
 • Akcesoria
 • Kijki "N W"- poradnik
 • Meble kempingowe

Jest 144 produktów.

Pokazano 1-30 z 144 pozycji

Aktywne filtry