Bilard

Katalog

Dostępność
Producent
Stan:
Bilard  Jest 21 produktów.

Zbijanie kijami kolorowych kul do otworów, zwanych też łuzami lub kieszeniami, na stole pokrytym charakterystycznym zielonym suknem, ma wielu zagorzałych fanów na całym świecie. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy zestaw akcesoriów do bilarda.

W naszym dziale dla miłośników tej gry znajdują się między innymi idealnie okrągłe bile wykonane z termoutwardzanej żywicy. W przeciwieństwie do pierwszych tego rodzaj kul sprzed kilku wieków, które produkowano z kości słoniowej lub drewna, te dzisiejsze są bardziej odporne na odpryski oraz pękanie.

Fanów gry na zielonym stole ucieszy też widok dwuczęściowych, drewnianych kijów dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Żadna gra nie obędzie się także bez trójkąta na kule, kredy czy podpórki do kija. Pomyśleliśmy i o tym, dlatego ten rodzaj asortymentu również znajduje się w naszym sklepie.

Natomiast tym, którzy nie mają możliwości ustawienia w domu stołu o pełnych wymiarach, polecimy zestaw do mini bilarda. Miniaturowa wersja ulubionej gry sprawdzi się też znakomicie jako prezent urodzinowy.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów