Sporty zimowe

Kiedy za oknem temperatura spada, a na ulicach robi się biało, to znak, że pora rozejrzeć się za akcesoriami do sportów zimowych. Ruch na zimnym powietrzu to samo zdrowie, pod warunkiem, że odpowiednio przygotujemy się do wysiłku w takich okolicznościach. W tym dziale znajdziecie wszystko, czego będziecie potrzebować podczas planowania wypadu na sanki lub łyżwy.

Uważamy, że ciepła odzież w przypadku sportów zimowych to podstawa. Dlatego szczególną wagę przykładaliśmy do kompletowania naszej oferty bielizny, koszulek, leginsów oraz kurtek i czapek o właściwościach termoizolacyjnych. Specjalnie zaprojektowana odzież będzie idealna na narty, ale i na spontaniczne wyjście na sanki czy łyżwy.

Miłośnikom poszczególnych dyscyplin sportowych: łyżwiarstwa, hokeja, narciarstwa i rekreacyjnego saneczkarstwa, polecimy nie tylko otulające ubrania, ale i profesjonalny sprzęt oraz akcesoria. Gogle, figurówki, czy kaski – to między innymi te akcesoria znajdziecie w naszym sklepie. Naszą ofertę kierujemy też do rodziców, którzy mają w planach wysłanie dziecka na ferie.

Podkategorie

  • Łyżwy
  • Sanki

    Sanki z oparciem oraz ich inne warianty

    Symbolem zimy jest śnieg. A co kojarzy się nam ze śniegiem? Oczywiście są to sanki! W naszej ofercie znajdziesz same najlepsze egzemplarze! Jeśli zależy Ci na tradycyjnym i ponadczasowym wyglądzie postaw na sanki drewniane. Ich cena różni się w zależności od konkretnego wariantu. Wybierasz sanki z oparciem z metalowych elementów? A może wolisz opcję składaną? Dla tych, dla których liczy się przede wszystkim trwałość oraz użytkowanie przez lata polecamy sanki z oparciem z metalowych części. Są one wykonane z solidnego materiału, dzięki czemu możesz przeżyć z nimi niejedną przygodę. Dodatkowo produkty są wyposażone w specjalne paski do ciągnięcia, z czego na pewno najbardziej zadowolone będą dzieci. Ponadto u nas zaopatrzysz się w sanki drewniane w atrakcyjnej cenie. Alternatywą dla nich są dostępne na naszej stronie ślizgi oraz talerze zjazdowe.

  • Akcesoria
  • Odzież zimowa -...

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-30 z 100 pozycji

Aktywne filtry