Plecaki
Plecaki  Jest 23 produktów.

Plecak moro i inne produkty

Plecak szkolny jest jednym z najważniejszych elementów szkolnej wyprawki. Na rodzica, który decyduje się na jego zakup, czeka niełatwe zadanie, gdyż podczas wyboru należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Przede wszystkim dzieciom zależy na tym, by plecak był w ich ulubionym kolorze. U nas znajdziesz wiele wariantów stylistycznych! To produkty w 100% bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, co wynika to z zastosowania wielu praktycznych rozwiązań, takich jak np. regulowane i profilowane szelki. Wybierzesz plecak moro, czy ten w gwiazdki? Dzięki szerokiej ofercie możesz kupić to, co się naprawdę podoba twojemu dziecku! W trosce o jego dobro, plecaki zostały wyposażone w elementy odblaskowe, które stanowią integralną część projektu. 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Plecak turystyczny dla survivalowca

Planujesz daleką wycieczkę? Z całą pewnością przyda ci się odpowiedni plecak turystyczny. W swojej ofercie posiadamy wyjątkowy model Army Sand. Zaprojektowano go z myślą o ludziach, którzy pasjonują się survivalem. Jest to plecak turystyczny w kolorze o pojemności 50 litrów. Dzięki niemu podróżnik bez problemu pomieści wszystkie potrzebne rzeczy. Wykonany został z poliestru – jest to materiał, który jest wytrzymały i odporny na zerwania. Chcesz zaopatrzyć się w plecak turystyczny moro? Sprawdź dokładnie naszą ofertę i wyposaż się w najlepszy sprzęt na rynku.

Plecak Pitbull — idealny towarzysz sportowca

Potrzebujesz torby do ubrań sportowych? Dostępny w naszej ofercie plecak Pitbull świetnie sprawdzi się w tej roli. Produkt ten jest nie tylko pojemny, ale i posiada dodatkowe kieszenie, dzięki czemu osoba idą na trening nie będzie miała problemu ze zmieszczeniem swoich rzeczy. Prowadzimy również sprzedaż worków na wf. To akcesoria, które przydadzą się dzieciom uczęszczającym na zajęcia wychowania fizycznego. Najmłodsi mogą w nich trzymać strój lub obuwie sportowe. Kupując worek na buty do szkoły, pamiętaj o tym, że łatwo możesz go dopasować do preferencji dziecka. Zachęcamy do tego, by zapoznać się z ofertą TROPSPORT.