Sporty walki

Trenujesz sporty walki, a może jesteś trenerem i chcesz doposażyć swoją drużynę czy klub? W tej kategorii znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do ćwiczeń.

Judo, MMA, karate – walki wschodu zwykle mają swoje własne, charakterystyczne stroje. Przygotowaliśmy więc kimona, a także rękawice i spodenki MMA. Odzież cechuje się krojem, który nie utrudnia ruchów oraz pozwala na dowolne wyprowadzanie kopnięć i wykonywanie przewrotów. Oprócz spodenek i innych akcesoriów do MMA znajdziecie tu też rękawice bokserskie z naturalnej skóry, kaski oraz ochraniacze na krocze czy szczękę.

Do treningów przydadzą się także worki bokserskie. Dostępne u nas warianty mają dodatkowe wzmocnienia, możliwe jest również wymienianie ich wypełnienia. W zależności od rodzaju sali treningowej, możesz wybrać także wieszak do worka – sufitowy lub na drabinki gimnastyczne.

Przygotowaliśmy specjalny poradnik boksera – zachęcamy do zajrzenia do niego, zanim kupisz dla siebie ochraniacz. Pamiętaj też: nie zaczynaj treningu sportów walki bez kasku!

Aktywne filtry