Trampoliny

Trampoliny - fitness, z siatką ochronną 

Jest 9 produktów.

Dobre zarówno do siłowni, jak i na sale gimnastyczne czy do prywatnego ogrodu. Trampoliny pozwalają na trening fitness połączony z wspaniałą zabawą. W ćwiczeniach tego typu chętnie wezmą udział i dzieci, i dorośli, więc możesz być pewien, że kupiony sprzęt będzie cieszył się ogromną popularnością.

Trampoliny z siatką ochronną są bezpiecznie - materiał nie pozwala skaczącym osobom wypaść poza okrąg nawet przy dużym wybiciu. Dzięki temu z obiektu można korzystać zarówno dla rozrywki, jak i wykonywać w nim przewroty i salta. W naszej ofercie znajdują się produkty o dużej średnicy – warto wybrać jak największą, jeśli zamierzamy przeznaczyć obiekt do ćwiczeń akrobatycznych.

W asortymencie posiadamy także mniejsze egzemplarze: trampoliny fitness, niższe i pozbawione siatki ochronnej. Obiekty te są doskonałe do ćwiczeń zarówno w domu, jak i w ramach zajęć sportowych. Można na nich wykonywać podskoki szybkie i wolne, a także biegi w miejscu i pajacyki: taki trening pozwala w przyjemny sposób zadbać o sylwetkę i poprawić kondycję.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów