Sporty wodne

Znajdziesz tu zarówno sprzęt na basen, jak i na plażę. W jednym miejscu zebraliśmy kompleksowy zestaw dla każdego fana ćwiczeń w wodzie. Są tu więc na przykład kostiumy kąpielowe w formie kombinezonów, dzięki którym na pewno nie zmarzniesz. Są także buty i klapki wodne, zarówno damskie, jak i męskie – niezbędne na basenie. Oferty „strojów” dopełniają kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, przydatne nie tylko w pracy ratowników, ale także na przykład osobom wsiadającym na łódki.

Także i dla fanów podwodnych wojaży przygotowaliśmy szeroką ofertę. Nasze zestawy do nurkowania zawierają maski i płetwy, znajdziecie w nich także i fajki do oddychania. Możliwe jest oczywiście zakupienie płetw i masek do nurkowania pojedynczo, poza zestawem.

Sprzęt pływacki, przeznaczony zarówno na plażę, jak i na baseny, to między innymi czepki, okulary czy boje. Wśród akcesoriów są także wiosełka treningowe i piankowe hantle do wodnego fitnessu. Dla zwiększenia komfortu wszystkich wypraw nad jeziora przygotowaliśmy torby i plecaki na akcesoria pływackie, byś zawsze miał je w jednym miejscu i pod ręką.

Podkategorie

Jest 108 produktów.

Pokazano 1-30 z 108 pozycji

Aktywne filtry