Dla szkół

W każdej szkole każdego dnia odbywają się zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży. Wuefiści mają zazwyczaj do dyspozycji akcesoria sportowe, które pozwalają modyfikować oraz urozmaicać lekcje. Od wielu lat zajmujemy się wyposażaniem placówek edukacyjnych w sprzęt sportowy, który pozwala rozwijać ruchowe zdolności uczniów. Wśród standardowych urządzeń oraz akcesoriów, które regularnie adresujemy i dostarczamy do szkół należą m.in. bramki do gry w piłkę nożną, stoły do gry w tenisa stołowego, zestawy do siatkonogi, obręcze do koszykówki czy komplety do gry w unihokeja. W naszym sklepie nie mogło także zabraknąć kozłów do skakania, które od pokoleń kojarzą się z lekcjami wuefu.

Nasza oferta dla szkół jest kompleksowa, dlatego wśród przedmiotów, które dystrybuujemy znalazły się także szarfy, tablice wyników, drabinki i ławki gimnastyczne, materace składane, zamykane wózki na piłki czy stojaki postojowe dla rowerów. Dbamy także o komfort prowadzących zajęcia, wyposażając nauczycieli w gwizdki i stopery.

Podkategorie

  • Akcesoria
  • Pachołki
  • Gwizdki
  • Wyposażenie hali i boiska

    Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Szkoła powinna zapewnić im odpowiednie warunki do ćwiczeń. Właściwe wyposażenie hali sportowej i sali gimnastycznej jest więc niezbędne do tego, by uczniowie mieli zapewnione możliwości do trenowania różnych dyscyplin sportowych. Na lekcjach wychowania fizycznego dzieci często wykonują różne ćwiczenia gimnastyczne oraz grają w gry zespołowe. Do ich przeprowadzenia należy wyposażyć salę w drabinki, materace, pomoce do ćwiczeń równowagi, skrzynie gimnastyczne, piłki, akcesoria rehabilitacyjne oraz meble do przechowywania akcesoriów sportowych. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo elementów wyposażenia szkół oraz różnych ośrodków sportowych. Oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Jest 172 produktów.

Pokazano 1-30 z 172 pozycji

Aktywne filtry