Katalog

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 9 200,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar

rozmiar -buty

rozmiar -buty

kolor produktu

kolor produktu

Rozmiar

Rozmiar

rozmiar rękawic

rozmiar rękawic

rodzaj

rodzaj

Sporty drużynowe

Piłka nożna, ręczna, koszykowa i siatkowa to przykłady najbardziej popularnych sportów drużynowych. Śledzenie zmagań zawodników na boisku śledzą z zapartym tchem miliony osób na całym świecie. My nie zapomnieliśmy o tym, że gracze, zarówno ci profesjonalni, jak i amatorsko zajmujący się tego rodzaju rywalizacją, potrzebują odpowiedniego ekwipunku. Z myślą o nich stworzyliśmy w naszym sklepie osobną zakładkę z wyposażeniem dla sportowców drużynowych.

Co w niej znajdziecie? Przede wszystkim bogaty wybór piłek - w końcu w większości gie zespołowych to właśnie ona odgrywa na boisku główną rolę. Pamiętaliśmy też o elementach boiskowej infrastruktury, tj. bramki, siatki czy kosze. Zawodnicy mogą u nas także nabyć profesjonalną i wygodną odzież. Koszulki wykonane z lekkich materiałów zapewnią sportowcom lepsza wentylację podczas wysiłku, a wygodne obuwie ułatwi poruszanie się po boisku.

Posiadamy także akcesoria przeznaczone dla mniej popularnych dyscyplin drużynowych: unihokeja i hokeja na trawie. Coś dla siebie znajdą u nas także sędziowie. Polecamy im m.in. gwizdki, stopery oraz kartki sędziowskie.

Jest 402 produktów.

Pokazano 1-30 z 402 pozycji

Aktywne filtry