Tenis ziemny

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne akcesoria do tenisa ziemnego i squasha, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, do treningów na każdej nawierzchni na zewnątrz i w halach. Proponujemy różnego rodzaju piłki do tenisa: zarówno takie o obniżonej kompresji czy niższej wadze, odpowiednie do treningów z dziećmi czy osobami początkującymi, jak również oficjalne modele, posiadające atesty ITF. Mamy warianty do gry na kortach, nawierzchni ceglanej oraz uniwersalne.

Przygotowaliśmy także rakiety do tenisa ziemnego i do gry w squash, także z w zestawach z torbami. W asortymencie mamy produkty o różnym przekroju cenowym, odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Dostępne są między innymi warianty cięższe, dla osób o silnym zamachu, a także modele wykorzystujące technologię Double Hole, poprawiającą amortyzację.

W ofercie dostępna jest specjalistyczna odzież, na przykład oddychające skarpety. Proponujemy także wygodne torby na piłki i rakiety, dzięki którym akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką.

Aktywne filtry