Tenis stołowy

W kategorii tej znajdziesz akcesoria do jednej z najpopularniejszych dziedzin sportowych. Gra w tenisa stołowego ma mnóstwo zalet: rozwija koordynację oko-ręka, refleks i koncentrację, dlatego regularny trening polecany jest każdemu. Dlatego warto zorganizować miejsce do rozgrywania meczy wszędzie tam, gdzie to możliwe: w szkołach, na osiedlowych świetlicach i w klubach sportowych.

Zarówno piłeczki, jak i rakietki mogą Państwo otrzymać u nas w zestawie, jak i osobno. Proponujemy także siatki do tenisa z mocowaniem na klips oraz specjalne stoły, przeznaczone zarówno do użytku w budynkach, jak i na zewnątrz. Znajdziecie tu także modele ze specjalną kieszenią na piłki. W ramach akcesoriów dostępne są także kleje, pokrowce i tablice wyników.

Dla osób preferujących konkretny styl gry - obronny, atakujący czy allround - przygotowaliśmy rakietki, których wyważenie można dopasować do indywidualnych preferencji. Znajdziesz tu jednak także modele dostosowane dla początkujących i średnio-zaawansowanych.

Aktywne filtry