Skating/Rolki/Rower
Skating / rolki / rower / łyżworolki / kaski   Jest 101 produktów.

Proste do opanowania, pozwalające pędzić przed siebie, a także wykonywać zaawansowane tricki i manewry – rowery, łyżworolki, hulajnogi, wrotki i deskorolki nie bez powodu uwielbiane są przez dorosłych i dzieci, zarówno te młodsze, jak i te nieco starsze. Traktuje się je różnie: jednym służą do poprawienia kondycji, innym do ekstremalnych ćwiczeń, a jeszcze innym jako alternatywny środek transportu. Zawsze jednak dają mnóstwo frajdy!

W kategorii tej zebraliśmy sprzęt do skatingu, różnego rodzaju wrotki, a także wiele modeli deskorolek (na przykład longboard czy waveboard) i hulajnóg (jak chociażby trójkołowe czy przeznaczone specjalnie dla najmłodszych). Znajdziecie tu różne rozmiary łyżworolek oraz zestawy z kaskiem i ochraniaczami. Przygotowaliśmy także poradniki rolkarza – to zestaw porad, między innymi, jak dbać o swój sprzęt czy co warto wiedzieć, gdy dopiero zaczyna się trenować skating.

Proponujemy także akcesoria – kaski, wymienne kółka, ochraniacze dla osób jeżdżących na rolkach czy etui na telefon, by mieć go przy sobie w czasie treningów. Natomiast Ci z Was, którzy wybrali rower, dostaną do niego specjalne liczniki sprawdzające prędkość i czas jazdy.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 101 elementów