Wyposażenie boisk

Producenci

Ostatnio przeglądane

Profesjonalne słupki aluminiowe do siatkówki 70x120mm

wyo110

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 949,00 zł brutto

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Profesjonalne aluminiowe słupki do siatkówki z naciągiem wewnętrznym, profil 70x120 mm 2-30

Profesjonalne słupki wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego 70x120 mm, zapewniającego wysoką sztywność i odporność na zginanie. Urządzenie naciągowe w całości znajduje się wewnątrz profilu. Konstrukcja słupków umożliwia ustawienie siatki na dowolnej wysokości w przedziale 106 – 250 cm, co pozwala na zastosowanie ich także do gry w tenisa i badmintona.

W słupkach zastosowane zostały nowatorskie rozwiązania mechanizmu naciągowego. Blokowanie wysokości naciągu (siatki) dokonywane jest poprzez zacisk mimośrodowy z wkładką teflonową. Składana korbka naciągowa została zintegrowana ze słupkiem; po naprężeniu siatki jest prostowana i chowana wewnątrz głównego profilu. Słupki są przystosowane do 6-punktowego zamocowania boków siatki. Końcówka linki naprężającej siatkę łączona jest z wyprowadzonym fragmentem linki za pomocą szybkozłącza, co zapewnia bardzo wygodne zakładanie siatki.

Słupki przeznaczone do montażu na boisku głównym w salach sportowych o szerokości powyżej 12 m oraz na boiskach treningowych w salach powyżej 24 m; mogą być montowane również na boiskach zewnętrznych. Nie wymagają odciągów od podłoża.

Poprzez zastosowanie dodatkowej listwy z uchwytami (zestaw słupka dwustronnego należy zamówić oddzielnie) słupki mają możliwość dwustronnego zastosowania.

Kolor: powierzchnia satynowana w kolorze aluminium.

Tuleje stalowe w komplecie.

Posiadają Certyfikat Instytutu Sportu

Czas realizacji, w przypadku braku na magazynie, ok. 14 dni.

Wysyłka wyceniana indywidualnie - prosimy o kontakt.

Produkty powiązane