Rękawice

Producenci

Ostatnio przeglądane

Rękawice do MMA Professional Fighter treningowe KSW

Rękawice do MMA Professional Fighter skóra KSW Zobacz większe

Nowy produkt

Rękawice Professional Fighter KSW - skóra

Więcej szczegółów

121,00 zł brutto

Więcej informacji

Rękawice TRENINGOWO-SPARINGOWE KSW & Professional Fighter wykonane są z mocnej skóry ekologicznej. Rękawice zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowo wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie komfort podczas treningów oraz wysoką jakość stosowanego sprzętu, który musi sprostać powstającym podczas treningu przeciążeniom.
Użyte podczas produkcji materiały zostały dobrane tak, aby zapewnić rękawicom jak najdłuższą żywotność, jednocześnie nie rezygnując z komfortowego i nowoczesnego designu.
Zewnętrzną warstwę stanowi wysokiej jakości skóra syntetyczna w kolorze białym. Odkryta spodnia część rękawicy sprawia, że ręka podczas intensywnych treningów,lub sparingu jest dobrze wentylowana, co zapobiega nadmiernemu poceniu się dłoni, dając jednocześnie swobodę chwytu.
Kciuk w tym modelu został wyposażony w dodatkową warstwę ochronną w postaci pianki, co poprawia bezpieczeństwo trenującego podczas walki.
Rękawice w nadgarstku posiadają szeroką gumę podtrzymującą oraz zapięcie na rzep, umożliwiający indywidualne dopasowanie rękawicy do dłoni trenującego.
Dodatkowo aby zabezpieczyć nadgarstek przed kontuzjami w rękawicach zastosowano szeroki (5,5cm) pasek zakończony rzepem, który umożliwia dodatkowe usztywnienie nadgarstka.Niezwykła dbałość o każdy szczegół sprawia, że ten model rękawicy spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.
W odróżnieniu od podobnych rękawic ten model posiada miękko wykończony pasek w okolicy nadgarstka wykonany z dodatkowo wzmacnianej skóry syntetycznej.

Produkty powiązane