Odzież siatkarska

Producenci

Ostatnio przeglądane

Buty Asics GEL-BEYOND 5 MT

Nowy produkt

ASICS GEL-BEYOND 5 MT B600N-7701

Więcej szczegółów

430,00 zł brutto

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Jedne z najbardziej lubianych i docenianych butów siatkarskich świata - symbol stabilizacji i bezpieczeństwa na parkiecie. Mocno obudowana cholewka GEL-BEYOND MT sprosta najtrudniejszym wyzwaniom podczas gry. Podwyższona cholewka wykonana z materiału Rhynoskin charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i fantastycznym trzymaniem stopy - w tym również kostki oraz stawu skokowego. Mocno obudowana w strategicznych miejscach idealnie podtrzymuje stopę, nawet przy bardzo agresywnych ruchach bocznych. Podeszwa środkowa zbudowana z pianki SpEVA oraz GEL doskonale tłumi wstrząsy, chroniąc aparat ruchu przed kontuzjami. W niepozostawiającej śladu na parkiecie podeszwie zewnętrznej zatopiono system Trusstic, który dodatkowo świetnie stabilzuje stopę, zapobiegając jej wykręcaniu się.

Wykorzystane systemy:

Light AHAR Sponge - podeszwa zewnętrzna AHAR wykonana jest z pianki o wysokiej odporności na ścieranie. Zapewnia wysoki komfort biegania i trwałość.

Rearfoot and Forefoot GEL® - opatentowany przez Asics system amortyzujący. Aby w najbardziej optymalny sposób absorbować wstrząsy, jednostki GEL zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta w części śródstopia oraz pięty. Kształt jednostek GEL jest precyzyjnie zaprojektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia oraz wspiera proces biegu. GEL nie traci swoich właściwości nawet pod wpływem zmian temperatury otoczenia.

Removable Sockliner - Wkładka, która może być wymieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dopasowuje się do kształtu stopy.

SpEVA® 55 - materiał piankowy w podeszwie środkowej, na całej długości, zapewniający odpowiednią lekkość i odbicie od podłoża.

.Trusstic® - system integruje konstrukcję Guidance Line dla spotęgowania efektywności biegu przy jednoczesnym zachowaniu integralnej struktury podeszwy środkowej.

RhynoSkin - skóra syntetyczna odporna na ścieranie, dodawana w miejscach cholewki w celu uniknięcia nadmiernego zużycia.

 

Waga: 335g.

Produkty powiązane