Strona główna

Producenci

Ostatnio przeglądane

Słupki do badmintona przejezdne z obciążeniem 30kg

wyo104

Nowy produkt

Słupki do badmintona przejezdne

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 329,00 zł brutto

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Stojaki do badmintona przejezdne na kółkach, z obciążeniem 30kg.

Stojaki do badmintona przejezdne na kółkach, z obciążeniem regulowanym 30/60/90 kg. Zgodne z przepisami BWF.

Słupki wykonane są z profilu stalowego o przekroju 40x40x2 mm. Słupek z naciągiem wyposażony jest w prostą w użytkowaniu i skuteczną w działaniu knagą zaciskową służącą do odpowiedniego napięcia siatki. Oba słupki posiadają haki zaczepowe wykonane ze stalowych prętów. W górnej części słupków znajdują się wykonane z tworzywa sztucznego rolki prowadzące górną linkę siatki.

W dolnej części przymocowana jest podklejona gumą stopka, umożliwiająca kilkucentymetrową regulację wysokości stojaka, co pozwala ustawić siatkę na odpowiedniej wysokości.

Stojaki wykonane są z profili stalowych o przekrojach 30x20x1,5 mm oraz blach gorącowalcowanych. Do każdego ze stojaków przykręcone są obciążenia wykonane z płaskiego pręta stalowego. W tylnej części podstawy umieszczone są kółka tworzywowo-gumowe o średnicy 80 mm, które po przechyleniu stojaka umożliwiają jego łatwy transport.

Słupki są zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie, a stojaki i obciążenia są malowane proszkowo na kolor czarny.

Słupki do badmintona spełniają wymagania norm PN-EN 1509:2008 - „Sprzęt boiskowy - Sprzęt do badmintona – Wymagania funkcjonalne i bezpieczeństwa, metody badań”.

Stojak do badmintona został zaprojektowany w taki sposób, aby możliwe było rozszerzenie obciążenia o kolejne elementy (maksymalnie do 3 obciążników, co odpowiada 90 kg).

 

Koszty dostawy ustalane indywidualnie.

Czas realizacji zamówienia ok. 14 dni.

Produkty powiązane