Taśma THERA-BAND do ćwiczeń
search
  • Taśma THERA-BAND do ćwiczeń

Taśma THERA-BAND do ćwiczeń

11,45 zł Brutto
Indeks rh981
Stan: Nowy

Taśma Thera-Band

kolor - opór:
Ilość

 

Regulamin

Oryginalna taśma rehabilitacyjna Thera-Band®wykonana z czystego lateksu Stanowi tanią alternatywę dla konwencjonalnych przyborów terapeutycznych. Odpowiednia dla osób w każdym wieku, o mniejszym stopniu sprawności fizycznej. Zapewnia przeprowadzenie oryginalnego treningu z progresywnym oporem.

 

Zalety Taśm Thera-Band® :

1. Ekonomiczne - tania alternatywa dla konwencjonalnych przyborów treningowych (np. ciężarki).

2. Wielostronnego zastosowania.

3. Lekkie i małe przybory.

4. O progresywnym oporze - prawie liniowy przyrost siły. Zróżnicowane opory umożliwiają indywidualne dopasowanie wartości treningowych.

5. Kodowanie oporów kolorami taśmy: beż, żółta, czerwona, zielona, niebieska, czarna, srebrna, złota

6. Elastyczne - nawet po ich wielokrotnym użyciu.

7. Do łatwej identyfikacji oryginału - oznaczone nadrukiem Thera-Band®

 

Regularny a zarazem prosty trening z Thera Band® pociąga za sobą wymierne efekty. Produkty Thera-Band® znajdują także pełną akceptację podczas ćwiczeń ze względu na ich wielostronną możliwość wykorzystania. Małe, przenośne przybory często zalecane są do zastosowania warunkach domowych po okresie intensywnej terapii szpitalnej. Taśmy Thera Band® przyczyniają się do poprawy siły mięśniowej już po krótkim czasie ich używania. Dają one nam możliwość działania na każdą partię mięśniową. Przybory mogą być używane w gabinecie rehabilitacyjnym, w studiu fitness, w klubie sportowym, na urlopie, w hotelu lub w domu.

Oryginalne taśmy Thera Band® posiadają na świecie najlepszą rekomendację. Potwierdzają to już od wielu lat prowadzone badania porównawcze. Opisy oraz wyniki tych badań znaleźć można w publikacjach wymienionych w indeksie źródeł. Taśmy Thera Band® uznane zostały przez Amerykańskie Towarzystwo Fizjoterapeutyczne jako jedyny środek terapeutyczny tego typu.

 

Cena za 1mb.

W przypadku zakupu całego opakowania handlowego 45,5mb, cena będzie niższa - w tym celu prosimy o kontakt.

rh981
Nowy

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.