Strona główna

Producenci

Ostatnio przeglądane

Buty piłkarskie Adidas Predito TRX TF jr. rozm. 36 2/3

Buty piłkarskie Adidas Predito TRX  TF jr. Zobacz większe

Nowy produkt

Buty piłkarskie na sztuczną nawierzchnię

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

117,70 zł brutto

Więcej informacji

Buty piłkarskie Adidas Predator Predito wykonane w oparciu o trendy obowiązujących w nowoczesnym futbolu.

Buty piłkarskie Adidas Predator Predito z podeszwą turf, idealne do gry na sztucznych jak i zmrożonych nawierzchniach(polecane szczególnie na boiska typu orlik)

Buty zachowują charakterystyczny dla całej serii Predator kształt cholewki, podkreślony asymetrycznym sznurowaniem. Język stanowi integralną część korpusu buta, dzięki czemu but idealnie dopasowuje się do stopy.

Cholewka wykonana z miękkich materiałów zapewnia doskonałe czucie piłki, pozwala opanować trudne i mocne podania oraz zachowywać pełną kontrolę nad każdym zagraniem. Niepowtarzalny profil buta umożliwia mocne podkręcanie piłki przy oddawaniu strzałów. Silna rotacja zaskakuje bramkarza przygotowanego na uderzenie np.: przy wykonywaniu rzutów wolnych, znacząco podnosi też celność strzałów.

Buty zaprojektowane zostały z myślą o zawodnikach preferujących wyszkolenie techniczne i dynamikę. Podeszwa pozwala na szybką grę, pełną zwrotów i zwodów opartych na balansie ciała połączonym z nagłą zmianą kierunku biegu. Predito pewnie utrzymują się na stopie przez cały czas gry. Kołnierz cholewki wymodelowany został w ten sposób, aby zapewnić dokładne dopasowanie i przyleganie, a jednocześnie zapewnić komfort i wygodę.

Właściwości:

  • cholewka: materiały syntetyczne
  • system TRAXION zapewnia równomierny rozkład ciężaru ciała
  • asymetryczne sznurowanie
  • przeznaczenie: sztuczne boiska, orliki
  • podeszwa: turf
  • rozmiary juniorskie: 36 2/3