Kategorie

Producenci

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-7 dni roboczych w zależności od wyboru rodzaju płatności oraz dostawy. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem DHL lub Pocztą Polską. Dysponujemy również własnym transportem, w tym wypadku termin dostawy oraz koszty ustalane są indywidualnie. W przypadku braku zamówionego towaru klient zostanie poinformowany o tym drogą mailową lub telefoniczną.

 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. Jeśli jednak zdarzy się złożyć dwa osobne zamówienia w tym samym dniu prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy lub telefoniczny, dołożymy wszelkich starań by koszt transportu był jeden, o ile jest to możliwe.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

Zwroty i reklamacje

Towar zwracany nie może nosić żadnych śladów użytkowania, towar zwracany wysyłany jest na koszt zamawiającego. Sklep nie będzie przyjmował zwrotów wysłanych do sklepu z opcją za pobraniem.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia. 

NR KONTA

26 2340 0009 7230 2420 0000 0049    

FHU PIAST Hurtownia Sportowa  ul. Orzeszkowej 41e, 62-200 Gniezno

w tytule przelewu zawsze prosimy podać swoje imię i nazwisko i numer zamówienia.