Kategorie

Producenci

Porady

Na czym polega gra: Boules w wersji sportowej, jako dyscyplina, nosi nazwę Petanque i jest rozgrywana przez dwie drużyny: 3 graczy przeciw 3 graczom zwany wtedy Triplette 2 Graczy przeciw 2 graczom zwany Dublette 1 Gracz przeciw 1 graczowi zwany Tate-a-tete
Czytaj dalej

Bilard to gra dla dwóch osób polegająca na wbijaniu bil (specjalnych kul) do zlokalizowanych przy krawędziach stołu dziur (łuz) za pomocą kija. Stół jest pokryty zielonym suknem, a jego wymiary są różne w zależności od rodzaju gry. 
Czytaj dalej

MMA, a więc mieszane sztuki walki zyskują sobie w naszym kraju coraz większą popularność, i  przyciągają przed telewizory coraz większą widownię. Czym dokładnie są mieszane sztuki walki?
Czytaj dalej

Bielizna termoaktywna to inwestycja niezbędna dla osób lubiących sporty uprawiane przy niskich temperaturach. Na czym polega jej działanie i na co należy zwrócić uwagę przy zakupie?
Czytaj dalej

Skompletowanie sprzętu do nurkowania to proces czasochłonny i niestety znacznie zubożający nasze portfele. Zakup profesjonalnych akcesoriów to jednak inwestycja konieczna jeśli myślimy poważnie o realizowaniu podwodnej pasji. Prezentujemy listę sprzętów, w które będziemy musieli się zaopatrzyć.
Czytaj dalej

Jazda na rolkach to jeden z bardziej popularnych sportów uprawianych na świeżym powietrzu w naszym kraju. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że jest to sport ogólnie dostępny i raczej tani. Pod warunkiem, że raz a porządnie zainwestujemy w sprzęt, który będzie nam służył przez długie lata. O czym powinniśmy zatem pamiętać stając przez koniecznością zakupu rolek? Dowiecie się z poniższego artykułu.
Czytaj dalej