Kategorie

Producenci

News

Moda na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. To jeden z niewielu trendów, który może przynosić niemal wyłącznie pozytywne skutki i jest dobrze odbierany przez większość ludzi. Raczej mało kto nie zgadza się z jego założeniami. Obecnie znacznie więcej osób wykupuje karnety na siłownię lub po prostu decyduje się ćwiczyć w domu. Rynek ofert z kategorii sprzętu fitness jest rozległy, dzięki czemu każdy ma możliwość stworzenia swojej małej siłowni u siebie w mieszkaniu.
Czytaj dalej

Osoby nieinteresujące się tematem deskorolek raczej nie zdają sobie sprawy z faktu, jak wiele różnych rodzai tego typu sprzętu występuje na rynku. Zaawansowani deskorolkarze mają swoje ulubione typy i są w stanie wymienić szereg powodów, dla których używają właśnie tego konkretnego. Jeśli zamierzamy sprawić komuś prezent w postaci deskorolki lub rozważamy zakup takowej dla siebie, trzeba rozważyć wiele kwestii.
Czytaj dalej

Orbitreki coraz częściej spotkać można w domowych siłowniach. Zajmują niemal tyle samo miejsca, co rowerki stacjonarne czy bieżnia, a ich zastosowanie jest na tyle szerokie, że stanowią ciekawą alternatywę dla każdego z tych urządzeń.
Czytaj dalej